Zpět na hlavní stranu.

Spuštěno diskusní fórum

(25.04.2009) Anketa ještě ani neskončila a už jsme vyslyšeli vaše přání. Na stránkách jsme spustili nové diskusní fórum. Fórum je jednoduché, celé v textové formě, nenáročné na ovládání. Doporučujeme vám přečíst si první příspěvek fóra, ve kterém se dozvíte, co je ve fóru povoleno, co je zakázáno, jaké typy dotazů, komentářů a připomínek jsou povoleny ale také třeba to, jak správně vkládat nové příspěvky. Odkaz do diskusního fóra najdete v menu nahoře, dále pak na této stránce v pravém sloupci dole a také ve spodním menu na každé stránce.

Nové zastoupení společnosti RTW New Zealand na Slovensku

(26.03.2009) Na stránce s kontaktními informacemi jsou doplněny informace o novém zastoupení na Slovensku (adresa, telefonní číslo, email).

Ověřte si, že jsme "100% NZ"

(17.03.2009) Během dnešního dne se v zápatí každé stránky na našem webu objeví malý černý banner. Tímto doplňkem webu chceme pouze ujistit všechny návštěvníky, že společnost RTW New Zealand Ltd. je 100% novozélandskou společností se sídlem právě na Novém Zélandu. V žádném případě se nejedná o reklamní banner.

S RTW New Zealand na párty už tuto sobotu!

(12.03.2009) RTW New Zealand Ltd. ve spolupráci s barem The CRU pro vás připravuje na tuto sobotu další party. Samozřejmostí bude nejnovější taneční muzika a mimořádně také speciální ceník nápojů pouze pro tuto akci ($3.50 Handles, 3 for $12.00 Woodstock, 3 for $12.00 Cruiser, $20 Trays of shots). Jako bonus pak také 2 drinky dle vlastního výběru zdarma!  Kliknutím na obrázek vlevo se zobrazí plná velikost pozvánky, kde jsou všechny důležité informace včetně data, místa, času a adresy baru. Těšíme se na vás!

Nová anketa -hlasujte až pro 3 možnosti!

(11.03.2009) Od dnešního dne je pro vás k dispozici nová anketa. Hlasovat můžete pro více možností (samozřejmě můžete vybrat pouze jednu možnost, nemusíte hlasovat pro 3 možnosti za každou cenu)! Věříme, že i tentokrát se do hlasování zapojíte a pomůžete tak vylepšit nejenom informační stránku našeho webu, ale také např. vytvořit nové prvky na našich webových stránkách. Všem hlasujícím samozřejmě děkujeme.

1200 Worling Holiday víz na příští sezónu

(07.03.2009) Jako každý rok, i letos máte od měsíce března možnost si zažádat o Worling Holiday vízum na příští sezónu na Novém Zélandu. Všechny důležité a podstatné informace jsou vám k dispozici na pod tímto odkazem. Těšíme se na vás.

Kvóta 1000 WH víz zvýšena na 1200, přijímáme nové přihlášky na příští rok

(05.12.2008) Kvóta Working Holiday víz byla pro letošní rok zvýšena na počet 1200. Od března pak každý rok bude k dispozici nový počet a to právě přesně 1200 víz. K 12. prosinci zbývá jen 187 volných Working Holiday víz. Ovšem vaše přihlášky na příští rok přijímáme už nyní.

Nová anketní otázka -hlasování povoleno

(07.11.2008) Od dnešního dne můžete hlasovat v nové anketě. Ta se tentokrát týká přímo webových stránek společnosti RTW New Zealand Ltd. Věříme, že výsledky ankety pomohou ještě více vylepšovat tyto stránky. Anketa je platná opět 2 měsíce.

Změna faxového čísla

(17.10.2008) Dovolujeme si vám oznámit změnu faxového čísla. Faxové číslo najdete samozřejmě na stránce s kontaktními údaji. Děkujeme.

Výsledky první ankety, nová anketa -hlasujte

(31.08.2008) Dnešním dnem uzavíráme naši anketu. Výsledky ankety jsou pro nás překvapením. Takže doufáme, že s těmi, kteří hlasovali, že se sem k nám na Nový Zéland chystají, se brzy uvidíme.
Od dnešního dne můžete hlasovat v nové anketě :-).

Další aktualizace webu...

(21.08.2008) Opět jsme aktualizovali některé části našeho webu. Nyní se jedná o stránku, kde jsou popsány všechny služby, které Vám naše společnost může poskytnout, a také ceník těchto služeb. Dále jsme aktualizovali stránku s počátečními náklady, tzn. výdaje, které jsou potřebné k odcestování na Nový Zéland. Dále jsme opravili jednu chybičku v sekci Austrálie. Na závěr jedna aktualita o Working Holiday vízech, ke dni 18.08.2008 zbývá 288 volných Working Holiday víz.

Aktualizace webu RTW New Zealand Ltd.

(13.07.2008) Dovolujeme si Vás informovat o menší aktualizaci našich webových stránek a upozornit tak na změny, ke kterým došlo. Opět jsme aktualizovali stránku s nabídkou pracovních míst, dále stránku, kde je popis všech pracovních míst, resp. činností (zde byly aktualizované hlavně mzdy), na webu přibyla také anketa, ve které můžete hlasovat (anketa se bude měnit zhruba ve dvouměsíčním intervalu). Na závěr pak ještě informace o Working Holiday vízech, ke dni 4.7.2008 zbývá už jen 431 volných víz.

Výherce soutěže: Ing. Jiří Tomášek

(11.04.2008) Výhercem soutěže o pětidenní pobyt zdarma v australském Sydney se stal pan Ing. Jiří Tomášek. Gratulujeme!

S RTW New Zealand Ltd. na 5 dní do Sydney

(05.04.2008) Na závěr sezóny 2007-2008 pořádá RTW New Zealand Ltd. v oblasti Hawykes Bay slosování o pětidenní zájezd do Austrálie, do Sydney! Bližší informace a podrobnosti o soutěži, včetně podmínek soutěžení, se dozvíte pod tímto odkazem. Využijte výhodné nabídky společnosti RTW New Zealand Ltd. pro tento rok a příště můžete vyhrát i Vy! Přihlášky pro sezónu 2008 - 2009 přijímáme již nyní. Podívejte se na aktuální námi nabízené pracovní pozice a informace o nich, článek o vízech, nebo ubytování.

Dalších 1000 Working Holiday víz k dispozici

(02.03.2008) Je březen, začala nová sezóna a novozélandská imigrační služba nabízí 1000 nových Working Holiday víz. O tom, jak Working Holiday získat, popř. info o tom, co vlastně Working Holiday je, se dozvíte na této stránce. Těšíme se na Vás!

Nová pobočka také na Slovensku

(21.02.2008) Společnost RTW New Zealand Vás chce touto cestou dovoluje informovat o skutečnosti, že občané Slovenské republiky se mohou obracet a své dotazy směřovat na novou pobočku na Slovensku.. Vše důležité najdete na stránce Kontaktní informace.

Nový web! Vítejte...

(28.11.2007) Vítejte na novém webu společnosti RTW New Zealand Ltd. V této verzi stránek se dozvíte ještě více informací, přečtete si ještě více názorů od lidí, kteří už na Novém Zélandu jsou a mnoho dalších novinek. Všechny informace, které byly uveřejněny na starém webu jsme aktualizovali, takže právě před sebou vidíte nejen nový vzhled webu, ale také nejnovější informace z Nového Zélandu a Austrálie. Pěkný den :-)

Working Holiday víza vyčerpána

(28.11.2007) Pro letošní rok byla všechna Working Holiday víza vyčerpána (kvóta 1000 víz)! Dalších 1000 volných Working Holiday víz bude k dispozici příští rok, od 1. března 2008. Nyní přijímáme Vaše přihlášky pro příští sezónu. Všechny podstatné info najdete v sekci Nový Zéland. Pozn.!: Working Holiday víza jsou určena pro všechny občany České republiky ve věku od 18 do 30 let.

Konzultant zpět v České republice

(11.05.2007) Náš poradce, konzultant je zpět v České republice. Všechny vaše přihlášky a nebo dotazy zasílejte na příslušnou emailovou nebo poštovní adresu uvedenou na stránce Kontaktní informace. Děkujeme.

Náš konzultant mimo Českou republiku

(27.03.2007) Dovolujeme si vám tímto oznámit, že konzultant v České republice je momentálně na pracovní cestě na Novém Zélandu a tudíž veškeré vaše přihlášky a nebo dotazy zasílejte pouze prostřednictvím emailu, na tuto emailovou adresu: ceskarepublika@rtwnewzealand.com, popř. nás kontaktujte na telefonním čísle (0064)211811361. Děkujeme.

Aktuální nové pracovní pozice + Working Holiday víza ONLINE

(21.08.2006) Rok se s rokem sešel a blíží se nám další pracovní sezóna, proto pro vás společnost RTW New Zealand Ltd. aktualizovala stránku, kde jsou aktuální pracovní pozice. Doufáme, že si z naší nabídky určitě vyberete! Dále bychom vás chtěli informovat o nové možnosti získání Working Holiday víza. Nyní je možné získat toto vízum pouhým vyplněním formuláře na internetu a dalšími maličkostmi. K vyřízení je tedy potřeba pouze počítač, platební karta a samozřejmě připojení na internet. Více informací se dozvíte na této stránce.

Rezervace letenek na Nový Zéland opět funkční

(12.08.2006) Po menším výpadku byla opět uvedena do provozu stránka Levné letenky, na které si můžete objednat letenky k nám na Nový Zéland. Za problémy spojené s nedostupností této stránky se vám omlouváme a děkujeme za pochopení.

Připravujeme studijní a pracovní programy v Austrálii

(18.06.2006) Po pozitivních, příjemných zkušenostech a reakcích na pracovní a studijní programy na Novém Zélandu pro Vás připravujeme také nové studijní a pracovní programy v Austrálii. O všech nových informacích Vás budeme samozřejmě informovat prostřednictvím těchto www stránek.

Aktuální nabídka pracovních pozic

(18.06.2006) Měli byste zájem pracovat na Novém Zélandu ale nevíte, v jakém odvětví pracovat? Jaká jsou aktuální volná místa?  Podívejte se na novou aktualizovanou nabídku všech volných pracovních míst na Novém Zélandu.